logo-vertical

AllSteril - це дезінфікуючий засіб нового покоління, який за лічені секунди знищує віруси, бактерії і грибки на будь - яких  поверхнях. Він створений на основі гіпохлоритної кислоти, яка є одним з найбільш ефективних з відомих біоцидів. Гіпохлоритна кислота утворюється імунною системою людини  для знищення агресивних мікроорганізмів і боротьби з інфекціями, по суті вона є природним антисептиком. Найважливіша відмінність AllSteril від інших антисептиків, в тому що він не містить важких хімічних сполук, забезпечує більш безпечне середовище для людей, тварин і навколишнього середовища, не викликає подразнення шкіри і слизової.

Крім того, AllSteril легко може замінити всі звичні хімікати, які використовуються для дезінфекції будь-яких приміщень і поверхонь. Даний препарат ефективний проти всіх відомих мікроорганізмів менш  ніж за 1 хвилину, є антисептичним і дезинфікуючим засобом схваленим FDA .

AllSteril , не їдкий та не токсичний. Ефективність гіпохлоритної кислоти підтверджується численними дослідженнями провідних вчених по всьому світу.

Застосування AllSteril в різних сферах

Нові надходження

Нам довіряють

sertificat