Сільське господарство

Дезінфектор Allsteril
- професійна дезінфекція для фермерських господарств
logo-gorizont
logo-gorizont

Застосування AllSteril у сільскому господарстві

Щорічно з настанням весняного та осіннього періоду, з метою попередження інфекційних захворювань сільськогосподарських тварин та птах проводяться ветеринарно -санітарні заходи. Важливе місце при проведенні даних заходів займає дезінфекція. 

Біологічна безпека є спеціальним терміном який означає послідовність заходів, які необхідні для запобігання проникненню і розповсюдження збудників інфекцій на фермерських господарствах.

Технологічні особливості комплексів і ферм за несприятливих умов можуть збільшити ризик появи шкідливих мікроорганізмів, які стають причиною спалахів інфекційних хвороб. Завдяки своїм унікальним властивостям Allsteril є ефективним засобом дезінфекції поверхонь і повітря тваринницьких приміщень.

Вирощування тварин та птахів на фермах і птахофабриках вимагає використання Allsteril на всіх стадіях, починаючи від дезінфекційної обробки яєць перед початком інкубаціїї до загальної обробки приміщень, обладнання, посуду, кормів та води.

Allsteril стане незамінним помічником при дезінфекції складських приміщень, елеваторів, зерносховищ та приміщень для тварин, оскільки він:
  • забезпечує санітарно-гігієнічні норми по вирощуванню тварин і птахів на фермах та птахофабриках
  • екологічно чистий і безпечний
  • має високу антимікробну та спороцидну активність
  • відсутнє звикання мікроорганізмів до препарату
  • для роботи з розчином не потрібні засоби індивідуального захисту
  • препарат безпечний для людини і тварин ( дезінфекція може проводитися в присутності людей і тварин )
  • діючі компоненти є природнього походження


Нові надходження