Громадські та побутові місця

Дезінфектор Allsteril
- дотримання санітарно-гігієнічних норм та безпека відвідувачів
logo-gorizont
logo-gorizont

Застосування AllSteril в громадських та побутових місцях

В сучасних умовах дезінфекції місць громадського користування відводиться дуже важлива роль. Люди, які відвідують готелі і ресторани хочуть відчувати себе в безпеці. Засіб Allsteril має коротку до 2 хвилин експозицію при дезінфекції, ідеально підходить для обробки стійок реєстрації, номерів готелів, санвузлів, запобігає розвитку бактерій, грибків. Бореться з неприємними запахами. Завдяки простоті застосування знищує бактерії і грибки в самих важкодоступних місцях. Рекомендується для використання на кухні для обробки поверхонь печей, плит посуду і навіть столових приборів. Не потребує змивання. У залах прийому їжі дозволяє зберегти чистоту і бактеріологічну безпеку на мебелях, столах та інших поверхнях. Allsteril практично не має запаху, в складі засобу відсутні летючі токсичні компоненти, не залишає слідів після обробки, що не викликає корозію металу, не має іншої шкідливої дії, безпечний для персоналу і ваших гостей. Простий в застосуванні, може наноситися різними способами. Не потребує додаткової сушки або протирання поверхонь.

Засіб Allsteril - це
  • відсутність корозійного та іншого шкідливого впливу на матеріали об'єктів обробки
  • безпека для користувачів і оточуючих, відсутність у складі засобу летючих токсичних компонентів зі стійким неприємним запахом
  • можливість проведення дезінфекції (мийки) методом протирання, розпилення в присутності осіб прямо не причетних до проведення робіт (в тому числі постояльців)

Нові надходження