Медицина

Дезінфектор Allsteril
- дотримання санітарно-гігієнічних норм для безпеки персоналу та пацієнтів
logo-gorizont
logo-gorizont

Застосування AllSteril у медицині

Будь-яка медична установа - це місце підвищеної уваги до дезінфекції. Процес одужання нерозривно пов'язаний з повним знищенням усіх небезпечних для людини бактерій. Дезінфекція і стерилізація виробів медичного призначення, як санітарних так і медичних палат, обладнання та приміщень усіх типів має надважливе значення. Вона проводиться для знешкодження або знищення різних мікроорганізмів. Завданням дезінфекції є попередження або ліквідація накопичення, розмноження і поширення збудників хвороб.

Allsteril - екологічно чистий дезінфікуючий засіб на основі хлорнуватистої кислоти (HСLO), молекули якої здатні проникати крізь мембрану бактерії, вірусів та грибків і знищити її зсередини. 

Це  першокласний засіб для забезпечення повної стерильності в медичних установах включаючи операційні та лабораторії.

Allsteril:
  • вбиває бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції, мікроби туберкульозу, збудників паразитних хвороб
  • знищує патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми на всіх поверхнях
  • не має шкідливої дії на дороге обладнання, інструменти та матеріали
  • не викликає корозію металу, безпечний для персоналу і  пацієнтів
  • практично не має запаху, у складі розчину відсутні летючі токсичні компоненти, поєднує все необхідне для стерильності і чистоти
  • дезінфекція поверхонь, приміщень, оглядових крісел, стоматологічних інструментів, кушеток, обладнання і апаратів, які контактують з тілом пацієнта
  • використовується для поточної, заключної та профілактичної дезінфекції всіх типов поверхонь, для проведення генеральних прибирань в медичних закладах ( дезінфекція та стерилізаційне очищення )

Завдяки інноваційній продукції Allsteril, медичні працівники та їхні пацієнти будуть захищені від інфекцій і зараження протягом тривалого періоду часу.

Нові надходження