AllSteril передав міжнародному благодійному фонду 1000 літрів антисептику

В рамках благодійної акції «Відповідальний бізнес – суспільству», 28 травня, нами було підтримано міжнародний благодійний фонд CARITAS UKRAINE та передано на користь фонду одну тисячу літрів дезінфектора нового покоління AllSteril

Директор з комунікацій та мобілізації ресурсів міжнародного благодійного фонду CARITAS UKRAINE Владислав Шелоков відзначив високу якість нашого препарату.

«Почувши про таку акцію як «Відповідальний бізнес – суспільству», ми зв’язалися з представниками AllSteril через соціальні мережі та протягом години дійшли згоди. Для нас дуже важливо щоб препарат був перш за все безпечним та ефективним, адже ми працюємо з соціально вразливими верствами населення. Одна тисяча літів дезінфікуючого засобу AllSteril – це достатній об’єм, щоб до кінця року забезпечити наші центри по роботі з вразливими категоріями населення», - зазначив пан Шелоков.

«Для нас це не просто благодійна акція, або проєкт корпоративної соціальної відповідальності. У скрутні для всього світу часи ми просто не можемо стояти осторонь бездіяльно споглядаючи на те, що відбувається у нашій країні», – зазначила представник бренду AllSteril Олена Паюк.

Крім того, пані Паюк заявила, що благодійна акція «Відповідальний бізнес – суспільству» триватиме до кінця року.

«Акція діятиме до кінця року, а можливо і довше. Це буде залежати від епідеміологічної ситуації в Україні. Будь яка компанія, організація або установа незалежно від форми власності може взяти участь у цій акції написавши нам на електронну пошту pr@allsteril.com.ua або на нашу сторінку у Facebook».

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.