Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету відтепер безпечніший завдяки AllSteril

11 березня 2021 року у приміщенні Київського торговельно-економічного фахового коледжу, що на вулиці Львівській, 2/4, було підписано угоду про співпрацю між Коледжем та торговельною маркою AllSteril. Підписантами виступили Директор навчального закладу Олійник Олег Вікторович та Керівник проектів товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕНКОР ТРЕЙДИНГ» Філарет Руслан Миколайович.

 

В рамках угоди навчальний заклад отримає в якості благодійного внеску 40 літрів дезінфікуючого препарату нового покоління AllSteril.

 

Вищий навчальний заклад Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету було створено у 1957 році. За роки існування коледж випустив понад 25 тисяч фахівців, які успішно реалізують себе в найрізноманітніших галузях.

 

«Для нас головне – це безпека дітей, викладачів та гостей нашого коледжу. У часи третьої хвилі захворюваності на COVID-19 надмірних заходів безпеки не буває. Нам дуже приємно співпрацювати з торгівельною маркою AllSteril. Перш за все це надійний та інноваційний препарат, який допоможе у боротьбі з коронавірусною інфекцією», - підкреслив після підписання угоди Олійник Олег Вікторович

 

«Для нас корпоративна соціальна відповідальність – не просто модна фраза, яка формує сучасний та позитивний імідж, це чітка та виважена позиція нашої компанії. Саме для навчальних закладів, зоопарків, маленьких спортсменів та тих, хто щодня ризикуючи своїм здоров’ям наближає перемогу над COVID-19 ми започаткували соціальну акцію «Відповідальний бізнес – суспільству». Ми віримо, що спільні зусилля допоможуть зупинити поширення хвороби та як найскоріше повернутись до звичного ритму життя», - підкреслив Філарет Руслан Миколайович.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.