AllSteril став партнером «Парку ХІІ Місяців»

В рамках благодійної акції «Відповідальний бізнес - суспільству» компанія AllSteril уклала договір з «Парком ХІІ Місяців», в рамках якого контактний зоопарк буде отримувати наш дезінфікуючий засіб протягом 2021 року.

 

Олена Володимирівна Паюк зазначила, що з усіх проєктів нашої компанії саме цей один з найулюбленіших.

 

«Турбуватись про братів наших менших – надзвичайно приємно. «Парк ХІІ Місяців» це місце де дійсно дбають про тварин і ми дуже раді долучитись до цієї турботи. Ми вкотре закликаємо всіх представників бізнесу долучатись до започаткованої нами благодійної акції», - зазначила пані Паюк.

 

В самому зоопарку відзначили високу якість та надійність нашого препарату, віддавши перевагу саме компанії AllSteril.

 

«AllSteril – це компанія виробник екологічно чистого, на 100% натурального дезінфікуючого засобу, який визнаний у всьому світі. В основі дезінфектора – хлорноватиста кислота, яка виробляється імунною системою та за лічені секунди знищує віруси, бактерії і грибки на будь-яких поверхнях», - йдеться у повідомленні на сторінці Парку у соціальній мережі Facebook.

 

Довіра від такого партнера, як «Парк ХІІ Місяців» - це найкраща реклама. Завдяки нашому препарату не лише тварини, а й всі відвідувачі зоопарку будуть в цілковитій безпеці. 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.