AllSteril тепер партнер Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації

29 грудня 2020 року, компанія ТОВ «ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ» виробник дезінфекторів нового покоління «AllSteril», стала партнером Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації. Спільні дії, спрямовані на подолання коронавірусної інфекції,  відтепер регламентує Меморандум про співпрацю.

 

Підписантами Меморандуму стали директор Департаменту Хан Юлія Миколаївна та представник ТОВ «ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ» - Паюк Олена Володимирівна.

 

В рамках реалізації Меморандуму наша компанія передасть на користь дитячо-юнацьких спортивних шкіл столиці 200 літрів дезінфікуючого препарату нового покоління «AllSteril».

 

«Ми раді розпочати своєрідний «челендж» серед представників столичного бізнесу. Сьогодні, у часи всесвітньої пандемії COVID-19, особливо важливо підтримувати один одного та допомагати місцевій владі зупинити поширення коронавірусу», - сказала Олена Володимирівна після підписання документу.

 

Пані Хан зауважила, що приємно здивована такою ініціативою компанії «ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ».

 

«Дуже приємно, що представники приватних компаній проявляють соціальну відповідальність та допомагають спортивним школам столиці», - заявила Юлія Миколаївна.

 

Та на цьому благодійні активності від компанії ТОВ «ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ» не закінчуються.

 

«Ми не збираємось зупинятись на цьому. У Києві багато установ, яким потрібна реальна допомога. Наша компанія не може стояти осторонь, та не брати участі у боротьбі з всесвітньою пандемією», - додала пані Паюк.

 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.