Дитячі сади і школи

Дезінфектор Allsteril
- ліквідація накопичення, розмноження і поширення збудників захворювань
logo-gorizont
logo-gorizont

Застосування AllSteril у дитячих садах і школах

Під час навчання ніщо не повинно відволікати від навчального процесу. Учні, студенти та викладачі повинні бути впевнені у своїй безпеці. Саме тому прибирання у навчальних закладах має бути набагато ретельніше ніж будь-де.

У навчальних закладах перед дезінфікуючими засобами постає ціла низка вимог: очищувати поверхні від шкідливих бактерій, бути безпечними для працівників та дітей, швидко діяти, не мати різких запахів та не викликати алергічну реакцію.

Allsteril - це абсолютно безпечний засіб для дезінфекції повітря, догляду за іграшками і поверхнями, з якими контактують наші діти. Він знищує всі відомі види патогенних мікроорганізмів: бактерії, віруси, грибки; знезаражує повітря (особливо ефективне застосування в період вірусних інфекцій). Використання препарату Allsteril значно скорочує час дезінфекції. Для роботи з розчином не потрібні засоби індивідуального захисту.

Allsteril підходить
  • для дезінфекції приміщень і предметів, якими користуються дiти
  • рекомендується як безпечний високоефективний дезінфікуючий засіб для використання в дошкільних закладах, школах та ВНЗ
  • в санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах
  • для дезінфекції дитячих іграшок та навіть зубних щіток
  • для профілактики захворювань дітей, викликаних вірусами і мікробами

Allsteril не потребує ізоляції дітей, змивання і провітрювання, не сушить руки, не викликає алергію, екологічно безпечний.

Нові надходження