Новини интернет-магазина

Хлор чи гіпохлорит натрію, або який метод знезараження питної води безпечніший

Понад 80 % населення України використовують питну воду з поверхневих річкових водозаборів. Для знезараження цієї води зазвичай застосовується скраплений хлор.   Істотний недолік хлоруван..

224

AllSteril передав міжнародному благодійному фонду 1000 літрів антисептику

В рамках благодійної акції «Відповідальний бізнес – суспільству», 28 травня, нами було підтримано міжнародний благодійний фонд CARITAS UKRAINE та передано на користь фонду одну тисячу літрів дезінф..

113

Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету відтепер безпечніший завдяки AllSteril

11 березня 2021 року у приміщенні Київського торговельно-економічного фахового коледжу, що на вулиці Львівській, 2/4, було підписано угоду про співпрацю між Коледжем та торговельною маркою AllSter..

141

AllSteril та UFO Ukraine разом зроблять домівки клієнтів теплими та безпечними

Майже 20  років компанія UFO Ukraine  працює на ринку побутової та промислової техніки і є ексклюзивним представником і імпортером компанії NNR (Туреччина, Стамбул), виробника обігрівачів..

320

AllSteril став партнером «Парку ХІІ Місяців»

В рамках благодійної акції «Відповідальний бізнес - суспільству» компанія AllSteril уклала договір з «Парком ХІІ Місяців», в рамках якого контактний зоопарк буде отримувати наш дезінфікуючий засіб ..

219

AllSteril тепер партнер Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації

29 грудня 2020 року, компанія ТОВ «ВЕНКОР ТРЕЙДІНГ» виробник дезінфекторів нового покоління «AllSteril», стала партнером Департаменту молоді і спорту Київської міської державної адміністрації. Спіл..

300

Безпечний дезінфектор

У сучасних реаліях перед дезінфікуючими засобами постає ціла низка вимог: очищувати поверхні від шкідливих бактерій, бути безпечними для людей, швидко діяти, не мати різких запахів та не викликати ..

462

Екологічний та високоефективний

AllSteril - це дезінфікуючий засіб на основі хлорнуватисту кислоти (HClO), яка виробляється природним шляхом в організмі кожної людини, а її молекули здатні проникати крізь мембрану бактерії, вірусі..

327

AllSteril - дезінфікуючий засіб нового покоління.

Наш препарат це антисептичний та дезінфікуючий засіб, схвалений FDA (U.S. Food and Drug Administration), ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), Міністерством охорони здоров’я України (№1158 в..

379

Після обробки AllSteril гинуть 99,9% хвороботворних бактерій, мікробів і вірусів.

Наш препарат вбиває бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції, мікроби туберкульозу, коронавіруси всіх типів, збудники паразитних хвороб, а ще знищує патогенні і умовно-патогенні мікроорганізми на в..

322